Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
EĞİTİM YAPILARI

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

29
Nisan

Eğitim Yapıları

 HAFİF ÇELİK EĞİTİM BİNALARI
Eğitim konusunda son derece bilinçli olan Duba Prefabrik, üretilecek olan binaların bu yapılarda eğitim görecek olan öğrencilerin ve eğitim verecek olan öğretmenlerin kullanım kolaylığına göre tasarımlar yapabilmektedir. Farklı çok katlı seçenekleri ile binanın kurulacağı arsanın durumuna göre hareket edilebilmektedir.
 
Hafif çelik prefabrik yapı şeklinde üretilen bu tarz binaların belli başlı standartları Duba Prefabrik tarafından bilinmekte olunup farklı gereksinimlere göre de üretim sağlanabilmektedir. Ayrıca, eğitim yapısının kurulacağı bölgenin dokusuna uygun kaplama modelleri de seçilebildiğinden ilgili bölgeye uygun mimari yapılar hizmete sunulabilmektedir.
 
Duba Prefabrik üretmekte olduğu hafif çelik prefabrike binalarda özel izolasyon malzemeleri kullanılarak öğrencileri ve öğretmenleri kışın soğuktan, yazın da sıcaktan koruyabilir çözümler üretilebilmektedir.
 
Ayrıca, bu tarz yapılarda sağlamlık çok önemlidir, bu sebepten dolayı üretilecek olan binanın kurulacak bölgeye uygun olarak güçlendirilmesi de hesaplanmaktadır. Gerekli olan hareketli yüklerin, bölgeye özel olan kar yükünün, rüzgar hızının ve diğer tüm etkenlerin hesaplanması yoluyla statik hesaplar çıkarılır ve buna göre uluslar arası standartlara uygun üretim yapılır.
Duba Prefabrik, üretilecek olan binaların bu yapılarda eğitim görecek olan öğrencilerin ve eğitim verecek olan öğretmenlerin kullanım kolaylığına göre tasarımlar yapabilmektedir.

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100