Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
ÇELİK DEPO-HANGAR YAPILARI

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

14
Mayıs

Çelik Depo-Hangar Yapıları

Çelik Depo Yapıları
Hafif çelik sistemden kaynaksız sistem teknolojisi ile üretilen çelik depolar, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar üretilebilmektedir. Bu tarz yapıların içerisinde gerektiğinde asma vinç ya da hareketli vinç kurulumu ile yapılabilmektedir.
 
Bu tarz depolar yurt içinde de yurt dışında çok farklı özellik ve ölçülerde kurularak müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Bu seçenekler arasında duvarların ve çatının izolasyonlu olması ve bu izolasyon çeşidinin de binanın kurulacağı bölgeye göre belirlenmesi bulunmaktadır. Bu sayede depo içerisinde muhafaza edilecek ürünleri sağlıklı bir şekilde korunması sağlanmaktadır. Her türlü iklim şartına uygun olarak üretilebilmektedir.
 
Çelik depo binalarının üretiminde kullanılan sacların galvaniz ve kaynaksız sistem teknolojisi ile üretiliyor olması binanın ömrünü uzatmakta, ayrıca defalarca sökülüp takılabilmesine imkan sağlamaktadır.
 
Çelik Hangar Yapıları
Çelik hangar binaları, çelik depolarda olduğu gibi hafif çelik sistem kullanılarak 22 m’ye kadar tek açıklıkta, kolonsuz olarak üretilebilmektedir. Bu sayede Duba Prefabrik'in müşterileri ihtiyaçlarını daha az maliyetle ve daha kaliteli şekilde çözüm bulabilmektedirler.
 
Çelik depolarda olduğu gibi, çelik hangar binalarında da ihtiyaca uygun olarak vinç kullanabilme imkânı mevcuttur. Yine ihtiyaca uygun olarak gerektiğinde izolasyonlu sandviç panelden imal duvarlar ve çatı kaplamaları, ya da gerek olmadığında yalnızca hadveli galvaniz sac ile kaplanabilmektedir.
 
Çelik hangar binalarında kullanılan duvar ve çatı aşıkları, çatı makasları ve duvar kolonları tamamen özel bilgisayar programları yoluyla çizilmekte ve bilgisayar destekli makine hatlarına yüklenmektedir. Bu sayede üretimde hata sıkıntısının önüne geçilmekte ve şantiyede kolay bir montaj süreci yaşanmasına imkân sağlanmaktadır.
Hafif çelik sistemden kaynaksız sistem teknolojisi ile üretilen çelik depolar, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar üretilebilmektedir.

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0532 779 95 91
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+90532 779 95 91