Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
PREFABRİK VİLLA

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

23
Mayıs

Prefabrik Villa

Prefabrik Villa
 
Deprem gerçeği ile yüz yüze olan ülkemizde çok katlı hafif çelik teknolojisi ile oluşturulan konutlar; sağlamlığı, yüksek teknolojisi ve üstün deprem performansı ile başka yapım sistemlerinden pozitif yönde ayrışmaktadır. Bu teknoloji, aynı vakitte mimaride sağladığı elastik dizayn kriterleri sayesinde, kullananlara çok özel konfor koşullarının sağlanmasına ve maksimum enerji performansı olan yapılar üretilmesine imkân vermektedir. Gereksiz malzeme tüketimi ortadan kaldırılarak aktivite ve verimlilik artmaktadır. Geleneksel yapım sistemlerine göre 3 kat daha süratli olarak inşa edilmektedir. Bununla beraber daha yüksek kaliteli ve daha düşük maliyetli mamüller kullananlara sunulmaktadır.
%90 geri dönüşümlü olan çelik malzemesi ile oluşturulan bu konutlar, tabiatı gereği etraf arkadaşı ve sürdürülebilir mimarlık örnekleri olmaktadır. Bütün çelik karkasların kaplamasında sarfedilen A-1 katagorisi yanmaz özellikte ve tamamıyla tabiat arkadaşı malzeme olan fibercement ile sistem, yangın ve izolasyon konularındaki avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla yeşil bina, ekolojik bina kapsamında oluşturulacak dizaynlar bu teknoloji ile maksimum verimlilikte gerçekleşmektedir.
 
Deprem gerçeği ile yüz yüze olan ülkemizde çok katlı hafif çelik teknolojisi ile oluşturulan konutlar hızla artmaktadır.

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100