Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
OFİS BİNALARI

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

29
Mayıs

Ofis Binaları

Ofis Binaları
 
Şantiye mobilizasyonunda yer alan büro yapıları ve detaylı kurum ve kuruluşlar doğrulusunda genelde kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır. Prefabrike büro binaların projelendirilme sürecinde ihtiyaçların belirlenmesi amacıyla, personel adedi ve binanın kullanım zamanı en mühim kriterler arasındadır.Ofis binalarında, iklim koşullarına ideal teknik bilhassar ve büro içi her türlü konfor koşullarının sağlanması personelin performansı yönünden son derece mühimdir.
 
Modüler olarak imal edilen prefabrike büro binalarımız amacıyla çok detaylı m2’lerde standart plan alternatiflerimiz yer almaktadır. Buna rağmen, değişik bir müşteri isteği olması halinde mimar ve mühendislerden meydana gelen teknik kadromuz doğrulusunda özel çözümler de sunulmaktadır. Her bina amacıyla, kurulacağı yerin iklim bilhassarine ideal kar ve yel yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır.
 1250×2500 mm standart panellerin kullanıldığı prefabrike büro binalarında talep edilmesi halinde 3000mm, 3500mm kat yüksekliği gerçekleştirme mümkündür. Bütün tesisatlar tercihe göre, sıva altı ya da sıva üstü olarak projelendirilir.
 
 
 
Şantiye mobilizasyonunda yer alan büro yapıları ve detaylı kurum ve kuruluşlar doğrulusunda genelde kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır.

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100