Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
SOSYAL TESİSLER

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

4
Haziran

Sosyal Tesisler

Sosyal Tesisler

Müze, kütüphane, izci kampı, spor tesisleri vb fonksiyonlar için projelendirilen yapılar, sosyal ve ortak yaşam alanı kategorisinde değerlendirilir. Çoklu kullanımın olduğu bu binalarda, her türlü konfor koşullarının sağlanması gerek personel gerekse ziyaretçi açısından son derece önemlidir. Örneğin müze, kütüphane örnekleri için ses yalıtımı mutlaka sağlanması gereken bir kriterdir. İzci kampları, spor tesisleri için de hijyen ve amacına uygun çözümler mutlaka sağlanmalıdır.
Hafif çelik teknolojisinin kullanıldığı, modüler olarak üretilen prefabrike sosyal ve ortak yaşam binalarımız için istenilen plan çalışması, mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca her bina için, kurulacağı yerin iklim özelliklerine uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır. Bu hesaplamalara göre üretilen binaların montajı da yine kendi montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.
Soyal ve ortak yaşam yapıları, 
 
Müze, kütüphane, izci kampı, spor tesisleri vb. fonksiyonlar için projelendirilen yapılar, sosyal ve ortak yaşam alanı kategorisinde değerlendirilir.

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100