Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
NEDEN AMERİCAN SİDİNG?

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

17
Ekim

Neden American Siding?

%55'e Varan Tasarruf
American Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
 
Garanti Altındasınız
American Siding sistemi 50 yıl kapsamlı garanti ile yapı ömrü boyunca konfor sunar. Üretici firma teknik ekibi tarafından periyodik olarak uygulama kontrolü sağlanır.
 
Alev Almayan İnorganik Yapı
Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.
 
Korozyon ve Neme Karşı Koruma
Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. American Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.
 
Alternatiflerine Göre Çok Daha Hafif
Bina cephesine m²’ye alternatif (geleneksel) cephe uygulamalarına göre çok daha az bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
 
90 km/h Hıza Kadar Dayanıklı
American Siding sistem elemanları sayesinde bina köşelerinde ekstra mukavemet sağlar ve 90 km/h 'e kadar olan rüzgara karşı direnir.
 
Pratik ve Hızlı Montaj
American Siding panelleri üzerinde bulunan özel kilitleme sistemi sayesinde hızlı ve sağlam montaj imkanı sunar.
 
Uzun Ömürlü Estetik Yalıtım
American Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
 
Boya-Bakım Masrafı Yok
American Siding Mantolama Sistemi’nin uygulandığı yapılarda yapı ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.
 
Koyu Mat Renklerle Buluşma
American Siding Shield Color teknolojisi, koyu mat renkli (Platin ve Private renk grubu) ürünlerde akrilik malzeme kullanarak Güneş’in UV ışınlarına karşı siding panellerinin renklrini korur.
 
Kalınlık
American Siding panelleri 1,10 mm kalınlıkta üretilerek yüksek mukavemet, rijitlik ve darbe direnci sunar.
 
Kolay Temizlenir
American Siding Mantolama Sistemi panelleri yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
 
Doğru Seçim
İnorganik yapısı ve çevreci üretim teknolojisi ile alternatif cephe kaplama malzemelerine kıyasla çevre dostu bir sistemdir.
Evinizi Zırh Gibi Korur American Siding Armor Color teknolojisi, termal difüzyon ajanları ile Güneşten gelen ışınların neden olabileceği deformasyonlara karşı siding panellerini korur.
Benzer Neden American Siding?

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

American Siding Nedir?

23 Ekim 2020

American Siding ısı ve suya dayanıklı bir dış cephe kaplama şeklidir.
Daha Fazla

American Siding Sistem Montajı

20 Ekim 2020

Bina Dış Cephe Kontrolü Paneller ve yardımcı profillerin cephede düzgün, estetik durabilmesi için cephe kontrol edilmeli,
Daha Fazla

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100