Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
MODÜLER KABİN

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

25
Temmuz

Modüler Kabin

Modüler Kabin Nedir?
 
Bu kapalı alanların, güvenlik, konfor ve çevreye saygılı olmalarının yanında, temel olarak kullanım amacına uygun özelliklere de sahip olması gereklidir.
 
Prefabrik yapı ailesinin estetik, şık ve dayanıklı şehir mobilyası olan modüler kabinler,ana malzeme olarak poliüretan sert köpük ve  cam elyafı takviyeli polyesterden üretilmiştir.Modüler kabinler kullanım olarak daha ziyade güvenlik personeli ve iş yeri bekçilerinin ofis ve barınma ihtiyacını sağlamakla birlikte büfe kabini, gişe kabini, ziyaretçi bekleme odası gibi farklı amaçlarlada kullanılmaktadır bu kapsamda kullanıcılar tarafından güvenlik kabini, güvenlik kulübesi, bekçi kulübesi, mobo kabin, bekçi kabini, polyester kabin, modüler kabin olarak adlandırılmaktadır. Tasarım ve montajındaki parçalı ve modüler özelliğinden dolayı da (aynı montaj sistemi ve panellerle farklı büyüklükte ebatlandırılabilme) modüler kabin adını almaktadır.
 
Modüler Kabin sistemlerinin so yıllarda kullanıldığı yeni bir alan ise mobil - portatif tuvalet ve duş kabinlerdir.Açık arazi çalışmaları, inşaat şantiyeleri, plaj park bahçe gibi büyük sosyal tesislerde çok faydalı ve kulanışlı ürünlerdir. Modüler kabinler sağlamlık ve taşınabilirlik özelliği sebebiyle birden çok mekanda uzun süre hizmet verebilirler.
 
Modüler kabin ürünlerinde dizayn edilen diğer bir ürün ise yaşam alanı olarak kullanılan konteynırlardır. Poliüretan sert köpük ile ısı yalıtımı yapılmış bu kabinler son yıllarda bir çok sektörde kullanım alanı bulmuştur. Genel kullanım alanları inşaat şantiyelerinde personel ofisi, yatakhane, soyunma kabini, wc - duş kabini ve yemekhane ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Bunun yanında özellikle bazı epikmanların konumlandırılması ve muhafazası için endüstiriyel metal kabin olarak da yoğun kullanımı vardır. Ayrıca büyük şantiyelerde tekil modüllerden özel tasarım ve planlarla çoklu bitişik modüler yönetim binası yapılabildiği gibi hastahane, afet yönetim merkezi gibi büyük sosyal yapılar da kolayca oluşturulabilmektedir.
 
Modüler yapısı, kamyon ile taşınabilirliği birden çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca kullanımına imkan veren sağlamlığı modüler metal kabin olan konteyner kullanımın en büyük avantajıdır. Modüler Kabin Sistemleri, cam elyafı ile güçlendirilmiş polyester panellerin arasına poliüretan köpüğün enjekte edilmesi ve sertleştirilmesi yöntemi ile (sandwich system) üretilmektedirler. Bu özellik sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.
Özellikle son yıllarda her geçen gün daha çok büyüyen güvenlik sistemleri çeşitli modüler kabin dizaynlarının gelişmesine neden olmuştur.
Benzer Modüler Kabin

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

Ürün Satış Kabini

3 Ağustos 2020

Duba Yapı satış kabinlerin iç ve dış kaplamalarında kullanılan fibercementin suya dayanıklılık özelliğinden dolayı malzemelerin zamanla deformasyonu söz konusu olmamaktadır.
Daha Fazla

Güvenlik Kabini

19 Temmuz 2020

Güvenlik ve kontrol günümüzde her yerde önemli ve zorunlu bir ihtiyaçtır.
Daha Fazla

Ofis Gişe Kabini

28 Temmuz 2020

Yenilikçi ve pratik çözüm olanakları ile ön plana çıkan Panel Kabinler hayatınızı kolaylaştırdığı gibi yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.
Daha Fazla

Duş Kabini

31 Temmuz 2020

Her türlü sahada, kırsal alanlarda, şehir merkezinde, panayır, davet ve konser organizasyonlarında kalıcı ve geçici her türlü çözüm ihtiyacınızda wc duşlarla yanınızdayız.
Daha Fazla

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100