Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Duba Yapı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
ÜRÜN SATIŞ KABİNİ

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

3
Ağustos

Ürün Satış Kabini

Duba Yapı satış kabinlerin iç ve dış kaplamalarında kullanılan fibercementin suya dayanıklılık özelliğinden dolayı malzemelerin zamanla deformasyonu söz konusu olmamaktadır. Ayrıca diğer modüler yapıların çoğunluğunun en büyük sorunlarından biri olan hijyen ve haşerelere ev sahipliği yapma; içeriğinin çimento esaslı olmasından dolayı, Duba Yapı kabinlerde söz konusu değildir. Duba YapıKabinlerin en az yukarıdaki avantajları kadar önemli olan diğer bir avantajı ise kesinlikle hiçbir şekilde insan sağlığında zararlı olan aspest içermemesidir. Kullanılan malzemeler tamamen sağlıklıdır.

 
Tüm bu özellikleri sayesinde Duba Yapısatış kabinleri çok yönlü ve güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca çelik karkas ve Hekim Sandviç Panel sistem detaylarıyla çözümlenen Duba Yapısatış kabinleri, kolay taşınması, hafif olması, kolay temizlenmesi vb özellikleri ile özellikle mobil kullanım için tercih edilmektedir.
  Duba Yapı satış kabinleri küçük iç hacimlerinde sunduğu çok fonksiyonlu çözümler ile projeye uygun maksimum kullanışlı alanlar tasarlanmasına olanak sunmaktadır.
 
Farklı kullanımlar için, standart ebatların dışında uygulamalar yapılmaktadır. Bilet satış gişeleri, büfeler, halk ekmek satış kabinleri, otopark ödeme gişeleri vb uygulama örneklerinden bazılarıdır.
Duba Yapı satış kabinlerin iç ve dış kaplamalarında kullanılan fibercementin suya dayanıklılık özelliğinden dolayı malzemelerin zamanla deformasyonu söz konusu olmamaktadır.
Benzer Ürün Satış Kabini

BİZİMLE GÜNCEL KALIN

Modüler Kabin

25 Temmuz 2020

Özellikle son yıllarda her geçen gün daha çok büyüyen güvenlik sistemleri çeşitli modüler kabin dizaynlarının gelişmesine neden olmuştur.
Daha Fazla

Güvenlik Kabini

19 Temmuz 2020

Güvenlik ve kontrol günümüzde her yerde önemli ve zorunlu bir ihtiyaçtır.
Daha Fazla

Ofis Gişe Kabini

28 Temmuz 2020

Yenilikçi ve pratik çözüm olanakları ile ön plana çıkan Panel Kabinler hayatınızı kolaylaştırdığı gibi yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.
Daha Fazla

Duş Kabini

31 Temmuz 2020

Her türlü sahada, kırsal alanlarda, şehir merkezinde, panayır, davet ve konser organizasyonlarında kalıcı ve geçici her türlü çözüm ihtiyacınızda wc duşlarla yanınızdayız.
Daha Fazla

ADRES BİLGİLERİ

İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı, 31030 Antakya/Hatay

Bize Ulaşın

0530 615 31 00
ZOR KOŞULLARDA KOLAY ÇÖZÜMLER
Whatsapp İletişim Hattı
+905306153100